Pagina's

zondag 23 februari 2025

Slimline kaart met Hinged to the past stansen.

 Slimline kaart met Hinged to the past stansen.


Hoi allemaal!
Deze keer terug een slimline kaart. Niet iedereen werkt in een Planner dus ik dacht we gaan wat stansen gebruiken die ook op een kaart kunnen verwerkt worden.


Dit design papier is van een oudere collectie van Craft o' clock Oh boy. Maar ik heb er nog heel wat van over en vond de kleuren wel leuk. De Slimline kaart is 21 cm x 10 cm. De mat laagjes zijn telkens een 0,5 cm kleiner. Dus 20,5 cm x 9,5 cm en 20 cm x 9 cm. Dan heb ik nog een strookje van 20 cm op 6 cm deze is wat gescheurd.


Uit de stans set Shielded window heb ik het raam gestanst en de vlinders, het kleine plaatje met de nummers en een tabje. Ik ga de luikjes niet gebruiken omdat ik een platte kaart ga maken die makkelijk kan verzonden worden. Dit is ook uit hetzelfde designpapier gestanst.


Voor het raam heb ik velum gedaan en een designpapier er nog eens achter geplaatst. Het gestreepte strookje is een tag ook uit dezelfde set. Daarna heb ik het Laced stansset gebruikt voor het kant en de bloemen te stansen. Ook het fijne border stansje zit in deze set.


Alle randjes zijn met Distress ground espresso inkt bewerkt. Ik maak elke keer meerder kaarten dus deze is voor een verjaardag.


Deze kun je voor verjaardag of voor valentijn gebruiken. Deze stansen vind ik bijzonder veelzijdig en passen perfect ook voor kaarten te maken.
Veel knutselplezier!

Wil je meer weten over een artikel klik op het fotootje.



ACTIESET - Craft O' Clock - Boy & Toy - Mix Paper Set + Extra's to Cut Set Elizabeth Craft Design - Hinged to the Past - Art Journal Specials - Die - Shielded Window Elizabeth Craft Design - Hinged to the Past - Art Journal Specials - Die - Laced 



Distress Inkt - Mini - Ground EspressoCraft UK - Cards & Envelopes DL WhiteMisti - Precision Glue PressMarianne Design - Vellum Paper A4

3 opmerkingen: