Challenges

Hobbyvision heeft elke 2 maanden een challenge, wil je meedoen met de challenge kijk dan in de sidebar daar kun je hem altijd in vinden.
Whe have every 2 months a new challenge . If you want to join us look at the sidebar there you can find it.





maandag 14 april 2025

Frame met stempel van Tim holtz.

 Frame met stempel van Tim holtz.


Hoi allemaal,

Deze keer een frame met een stempel van Tim holtz.



Deze mould is van Stamperia , daarmee heb ik de soft clay gebruikt om te frame te maken. Het is een groot frame van 13x 18,5 cm de buitenzijde gemeten.
Deze heb ik in de gesso geplaatst en laten drogen. Daarna heb ik een donker bruine acryl verf van Stamperia aangebracht.


Om het design papier te maken heb ik de gel press gebruikt. In zeer korte tijd kun je heel wat achtergrondjes maken op een eenvoudige manier. Hier zijn een paar kleurtjes die ik heb gebruikt. Je kan gelijk welke inkt of acryl verf gebruiken. Ik heb de eenvoudige techniek van twee kleuren inkt gebruikt. Zodat ik zelf makkelijk kan verder werken op de achtergrond.


Hier een paar achtergrondjes. Deze zijn op aquarel papier gedaan. de enige kleur die niet p de foto staat is de kleur Antique linnen Oxide.


Op de gekozen achtergrond heb ik met een heel oude stencil van Tim holtz met de kleur Vivtorian velvet een paar accenten aangebracht.


Met de stempelset Papillon van Tim holtz heb ik deze achtergrond gestempeld. Daarvoor heb ik de Versafine clair gebruikt de kleur Morning mist.


De vlinders heb ik gestempeld en uitgeknipt. Deze heb ik ook op velum gedaan. Dat doe ik heel vaak. Meer stempelen dan nodig ook op verschillende achtergronden of mediums gebruiken. Zo heb je heel wat elementen op voorraad voor komende projecten. Of misschien heb je eens wat minder tijd dat kun je snel wat uit je voorraad nemen.


Hier heb ik rolletjes uitgemaakt uit een oud boek. En nog wat restjes kant en stof. De vlinders die gestempeld zijn kun je snel een kleurtje geven met Distress inkt. Je kunt de vlinders ook op e velum stempelen en een gouden embossing poeder gebruiken als op foto.


Dit zijn de elementen die ik ga gebruiken restjes van stof en kant. Wat sisal, de vlinders die zijn gestempeld en ingekleurde en de gears. 


De achtergrond is op maat geknipt en in het frame geplaatst. Op het frame heb ik wat bronzen wax gedaan.


Zo heb ik de vlinders geplaatst. 



Als afwerking heb ik Glossy accents op de vlinders gedaan.

Misschien vinden jullie het leuk om ook eens met moulds aan de slag te gaan. Een leuke stempelset erbij en je hebt een unieke creatie!
Veel knutselplezier!


Heb je interesse in een artikel klik op het fotootje.



Artista - Super lichtgewicht boetseerklei - 170 grams Stamperia - Silicon Mould A5 - Frames Stamperia - Alterego - Allegro Paint Kit (6pcs) 

Cadence - Gesso acrylverf 500ml - wit Nuvo - Penselen assortieset 972N Gel Press Printing Plate - A5 formaat Gelli Arts - Brayer 


Florence - Aquarelpapier Smooth 300g - White - A5 - (x100) Tim Holtz - Cling Stamps -  Papillon Distress Oxides Ink Pad - Antique Linen 


Distress Inkt - Mini - Victorian Velvet  Stempelinkt Versafine - Clair Ink Pad - Morning Mist Lavinia - Elements Premium Dye Ink - Mulberry Lavinia - Elements Premium Dye Ink - MerlotLavinia - Elements Premium Dye Ink - GraphiteElizabeth Craft Design - Devid Roodenburg - Die - Get in to GearSisal - 8 gram - NaturelRanger - Glossy Accents - 2 ouncesPentart - Wax Paste - Metallic Bronze