Sweet 16.
Hoi allemaal!
Deze keer een heel andere stijl, maar dat is juist het leuke aan deze hobby.
Ik heb een basis kaart in wit van 5x 7 inch. Daarop een gitter papier van 12,5 x 17,5. En een stuk metallic papier van 12,1 x 17,1 cm.
Het stukje metallic papier heb ik in een embossingfolder met dotjes gestoken deze is al heel oud en helaas kun je het merk niet meer lezen maar elke embossing folder werk. Het hoeft ook geen 3D folder te zijn.
De stans van Sweet stories Love hearts heb ik gebruikt als laatste twee laagjes. Hier heb ik opnieuw hetzelfde glitter papier gebruikt en een stukje wit cardstock.
Het wit cardstock heb ik op kleur gebracht met Panpastel in de kleur Magenta tint 430.8. Vergeet deze niet te fixeren.
Op het gedeelte met de Panpastel heb ik het stencil van Sweet stories gebruikt Layered Fireworks. Daarvoor heb ik de kleuren van Distress inkt gebruikt.
Dusty concord
Seedles preserves
Picked raspberry
Squeezed limanade
Om wat extra glitter te geven heb ik hier en daar de Distress grit paste Snowfall gebruikt.
Voor de cijfers heb ik het stencil van Craftlab gebruikt Numbers deze zijn heel groot. De hoogte van de cijfers zijn 8,5 cm. Deze heb ik afgetekend en uit glitter cardstock geknipt. de tekst Sweet komt van het stempelset van Craftlab Stay cool.
Het was leuk eens iets anders tussendoor, de cijfers kunnen natuurlijk veranderd worden en de gebruikte kleuren.
Veel knutselplezier!
Heb je interesse in een artikel klik op het fotootje.







1 opmerking:
Heel leuk! Groetjes Betha
Een reactie posten