Schaduwbox/ doosje.
Hoi allemaal!
Deze keer ben ik aan de slag gegaan met de stansen van Elisabeth craft design. Ze zijn echt mooi de wreath en de greenery.
Met deze artikelen wilde ik gaan werken. De krans is echt super mooi en groot wat ook wel leuk is. Je kunt er veel kanten mee op. Ook had ik van Marianne Design het Metallics wilde ik gaan gebruiken. In mijn haast had ik vergeten het bijpassende designpapier te bestellen. Maar ik had nog wat papier van één van de vorige collecties en deze paste er perfect bij.
Met het design papier van ECD Abandoned papers heb ik het schaduwbox gemaakt. De maat van het papier is 10 x10 inch. Dan heb ik met het Punchboard alle stappen gedaan en zo ziet de bx eruit. Dus voor deze maat heb je groter papier nodig dan A4.
Dan is het een kwestie van stansen heel veel stansen. Ik heb gekozen om het designpapier van Marianne design te gebruiken. Aan de achterzijde is het papier effen dus vond ik deze niet traditionele kleuren wel iets hebben. Deze heb ik wat bijgekleurd met inkt van Craftlab.
Zo ziet de krans eruit. Het in elkaar steken valt heel goed mee. Indien je twijfelt aarzel dan niet om het filmpje te bekijken, daar wordt heel goed uitgelegd hoe het moet.
Als tekst voor in of op de krans heb ik deze gekozen. Het metallic papier is super mooi deze heeft een bijpassende tint Aqua/ turquoise. Er zitten verschillende tinten in het paperpad.
Ik wilde een soort van flap boven de box. daarvoor heb ik deze uitgesneden en gerild volgens de maten hierboven. Het is dus enkel een flap niet helemaal errond. Ik had gedacht dat er een sluiting aan moest gemaakt worden maar ik heb het niet gedaan. Door het rillen blijft hij mooi dicht. Maar als je wil kun je er zeker één aan bevestigen.
Deze heb ik gestanst en bijgekleurd om oude flap te plaatsen van de box. Dit zijn de stansen Winter greenery en de Florals 12 die ik heb gebruikt.
Voor de besjes het ik het bijpassende metallic gekozen.
Deze is de Beatiful dolly ook van ECD. Deze heb ik uit metallic en effen papier gestanst.
Dit is binnenin de box. Hier heb ik enkel de stans van de krans met de tekst gebruikt. Wel heb ik met wit en zilver gespetterd.
Voor de afwerking op de flap heb ik wat kaasdoek en sisal gebruikt. De tekst komt ook van de stans Joy & merry. Hier en daar heb ik wat accenten aangebracht met een zwarte pen.
Ik de hartjes van de bloemen heb ik witte prills gedaan. Nog wat gespetterd met een witte en zilveren Copic area.
Het zijn heel mooie stansen zowel de Greenery als de Wreath. Ik heb helaas ook niet heel de collectie maar kijk wat je kunt combineren met andere stansen. Ook een andere kleurstelling is weer een heel ander design. Misschien hebben jullie wat ideetjes opgedaan om zelf aan de slag te gaan.
Veel knutselplezier!
Wil je meer info over een artikel klik op het fotootje.
Geen opmerkingen:
Een reactie posten