Challenges

Hobbyvision heeft elke 2 maanden een challenge, wil je meedoen met de challenge kijk dan in de sidebar daar kun je hem altijd in vinden.
Whe have every 2 months a new challenge . If you want to join us look at the sidebar there you can find it.





zondag 18 oktober 2026

Met oprechte deelneming

Hallo allemaal,

Condoleancekaarten zijn vaak hele moeilijke, lastige kaarten om te maken. Marianne Design denkt gelukkig met ons mee en heeft weer een paar prachtige materialen voor deze gelegenheid uitgebracht. De bloemenplaatjes zijn hier heel geschikt voor: rustige plaatjes, maar toch net even dat extraatje onder de tekst. Heel veel bling bling vind ik zelf niet zo passen bij deze gelegenheid, maar ik heb wel 4 enamel dots gebruikt, zo kon ik mooi de lijmdrupjes verbloemen onder het vellum. Het gestanste vierkant heb ik met foamblokjes verhoogd opgeplakt, zodat er wat diepte in de kaart komt.


De basis is 13,5 x 13,5 cm, daarop een matlaagje wit van 13 x 13 cm met daarop een dessinpapierlaagje van 12,5 x 12,5 cm. Alle 3 zijn geponst met een hoekpons met een ronding van 14 mm. Het vellum is een strookje van 4,5 x 12,5 cm. 


De eenvoudige tekst in een mooie handlettertype maakt een eenvoudige condoleancekaart af. Er zit een schaduwmal bij, maar zonder die mal kun je de tekst ook prima op een kaart of plaatje gebruiken. Net wat je zelf het mooiste vindt.

Ik hoop dat je weer inspiratie hebt opgedaan en tot een volgende kaart!


Crea-groet,
Lisanne

Ook aan de slag met producten die gebruikt zijn op bovenstaande kaart? Klik dan op het product hieronder en je komt erbij in de webshop terecht:

Geen opmerkingen: